MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9614008
*
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:36:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 19:11:09
1
1.000 kr
11/5 20:17:29
2
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:10
-
9283 Fällstolar
3 st, trä
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:14
-
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47
-
9069 Fåtölj
Bolia, modell Vitesse, svart skinn, kromad benstäl..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:28
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:29
-
9116 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:19
*
Karmstolar
Kondition: Fällbara
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 19:11:09 | 1 | 1.000 kr |
11/5 20:17:29 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:10 -
9283 Fällstolar
3 st, trä
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:14 -
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:47
-
9069 Fåtölj
Bolia, modell Vitesse, svart skinn, kromad benstäl..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:28 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:29 -
9116 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:19